FRİGO İÇİN BEKLEME

ARACINI YAPTIRMAK İÇİN YAZI BEKLEYEN DOSTUM SENİN GİBİ DÜRÜNEN BİRCOK İNSAN VAR DOLAYISIYLA YAZIN İŞ YOĞUNLU FİYAT YOĞUNLUNA YOL AÇAR ARACINI KIŞIN YAPTIR SENDE UCUZA MAĞALET TİCARETİN ALTIN KURALLI ALIRKEN KAZAN . devam..


ARAÇ KONTROL MERKEZİ

ARAÇ KONTROL MERKEZLERİNDE UYGULANAN HARÇ BEDELERİNE YENİDEN ZAM GELMİŞDİR EKONAMİK OLARAK SIKIŞIKLIĞI VE YATIRIMIN ZORLAŞDIĞI BU DÖNEMLERDE HARÇ ZAMLARI MÜŞTERİLERİMİZE DAHA FAZLA MALİYETLER FİRMAMIZI RAHASIZ ETEKDE OLUP BU RAHASIZLIKLARIDA PAYLAŞMAK İSTEDİK GENÇ SOĞUTMA devam..


CİHAZ İMALATI

GENÇ SOĞUTMA YENİ YATIRIMLARI İLE SOĞUTUCU İMALATINI TAMAMEN KENDİ BÜNYESİNDE ÜRETİME BAŞLAMIŞDIR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTAN FİRMAMIZ DIŞARI BAĞIMLIĞINI SIFIRA İNDİREREK MÜŞTERİ MADURİYETLERİNİN OLMAMASI İÇİN KENDİ BÜNYESİNE SAĞLAMAKDADIRTÜM MÜŞTERİLERİMİZE KALİTEYİ UYGUN FİYATA SAĞLAMAYI HEDEFLEYEN FİRMAMIZ ARACILARI ARADAN ÇIKARARAK TÜM ÜRÜNLERİ İMALTINI VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİN DAHA HIZLI KONTROLÜ devam..


KAMPANYALI FRİGO FİYATLARINI KAÇIRMAYIN

Enflasyonla mücadele kapsamında firmamızda çorbada tuzumuz olsun dedi ve fiyatlarda %20 indirdi şimdi sizde be kanpanyalardan faydalanmak için hemen iletişeme geçin iltibat Semih GENÇ 05392829832 devam..